QuestWorld
Venkovní hry s rozšířenou realitou
Jediné v ČR!

Hi-tech zábava pod širým nebem - jediné hry svého druhu v ČR

Posouváme hranice venkovní zábavy na nový level. Populární honby za pokladem, v zahraničí známé jako "treasure-hunt", "iPad rally" nebo "scavenger-hunt" přinášíme do České republiky v daleko příběhovějším formátu. Hry jsou vhodné pro týmy od 2-6 hráčů, doporučená maximální velikost jsou ale 4 hráči, kdy míra zapojení každého hráče je dostatečná. Hry lze přizpůsobit náročností, takže lze vytvořit i herní scénáře pro děti a rodiny.

Unikátní koncept her

Hry jsou jedinečné zakomponováním rozšířené reality (tzv. augmented reality, AR) přímo do příběhové linky. Rozšířená realita využívá technologii, kdy reálný svět je doplněný o digitální prvky, které se zobrazují na displeji iPadu. Všechny předměty v našich hrách jsou interaktivní, nejde tak pouze o zobrazení předmětu/postavy (jako např. ve hře Pokemon Go), ale jde i o interakci s předměty.

Jak hry fungují?

Hráči absolvují předem naplánovanou trasu na které může být až 15 zastávek. S sebou si mohou nést ActionPack - kufr/batoh plný tematického vybavení, které oživí herní scénář. Úkoly na trase jsou rozmanité, od miniher v iPadu, přes úkoly spojené s danou lokalitou, úkoly s předměty z ActionPacku a jiné.

Herní scénář má předem danou základní osnovu a hlavní cíl hry. Cesta k cíli je otázkou herního a příběhového designu.

Tolik možností spolupráce...

Licence na venkovní B2C hry

Chtěli byste mít hi-tech venkovní hry ve své lokalitě? V zámeckých zahradách, jako formu průvodce hrou ve městě, v přírodě nebo jako doplňkový produkt k vaší již fungující únikové hře? Implementace je velmi rychlá a za 2-4 týdny máte komerčně provozuschopný produkt. Se vším vám rádi pomůžeme, aby začátky byly co nejsnazší a nejrychlejší.

Eventy, akce, teambuildingy, párty

Chystáte firemní akci, nebo se ve vašem objektu často pořádají teambuildingy, svatby nebo jiné, podobné akce? Jakmile jednou vytvoříme trasu a herní scénář, replikace je už je otázkou jen pár kliknutí. Ideální jako průvodce lokalitou formou hry.

Indoor hry (...třeba na baru)

Naš původním designem venkovní hry jsme upravili tak, aby si hráči mohli užít rozšířenou realitu třeba na baru. Hry mohou hrát jednotlivci i malé týmy (dvojice, trojice), délku hry umíme přizpůsobit. Nároky na prostor jsou minimální. Ovládání her je natolik intuitivní, že hrát se může začít téměř okamžitě.

Vytvořili jsme indoor verzi hi-tech venkovích her. Ideální na párty a večírky!

Příběhy venkovních her s rozšířenou realitou QuestWorld

Operace Mindfall

V 50. letech byl spuštěn výzkum, který měl za cíl vyvinout nejmocnější zbraň na celém světě - sérum pro ovládnutí lidské mysli. Po proniknutí informací na veřejnost byl výzkum pro svou kontroverzi ukončen. Co nikdo nevěděl, že společnost SPIDER TECH tajně pracovala na dokončení séra pro získání celosvětové moci.

Podle posledních zpráv je vývoj v poslední fázi a VY, tajní agenti nadnárodní bezpečnostní organizace W.I.S.E., máte jediný úkol. Zastavit snažení SPIDER TECHu a ozdravit již nakaženou populaci. Čas běží, zbývají poslední 2 hodiny!

Magický Portál

Dříve byl náš svět spojen s tím kouzelným kouzelnými portály. Když však zlovolná stvoření začala zneužívat portály, aby pronikala do našeho světa páchat neplechu, mocní kouzelníci se usnesli, že bude lepší portály uzavřít. Od té doby je každý portál hlídán a chráněn mazaným skřetem - goblinem - ochráncem portálu. Jakési mocné kouzlo ale způsobilo, že goblin usnul hlubokým spánkem a navíc otevřelo blízký portál.

Rovnováha vesmíru je narušena, do našeho světa opět pronikají zlovolná stvoření a páchají škody. Pokud se portál nepodaří uzavřít včas, je s námi amen. Takže hledáme partu dobrodruhů na tuhle dobrodružnou misi - posbírejte krystaly energie a zavřete portál dříve než bude pozdě! Čas běží!