Dobrodružství čeká venku!

Venkovní únikovka ve vlastní aplikaci

V zahraničí jsou podobné hry známé pod pojmem "treasure hunt" nebo "scavenger hunt" - honba za pokladem.

O co jde?

Principem hry je absolvovat předem naplánovanou trasu, která by měla být založená na příběhu (narozdíl od šifrovaček) a plnit úkoly, řešit šifry, které odkrývají další směřování trasy, navštěvovat plánované lokality. Cílem hry je dohrát příběh a dostat se do cílového místa v co nejlepším (nejkratším) čase.

Vaše nápady ve vlastní aplikaci

Klasická venkovní hra / Venkovní únikovka

Máte ve svém okolí zajímavou lokalitu, památku nebo turisticky populární místo? Pak je zde prostor pro klasickou venkovní hru. Hráči absolvují předem naplánovanou trasu s připravenými úkoly a otázkami. Výlet tak dostane úplně jiný, mnohem zábavnější rozměr. Systém je jednoduchý - tým si stáhne aplikaci do telefonu a dobrodružství může začít! Vaše přítomnost před/během/po hře není nutná.

Vyšperkovaný zážitek - váš "by-product"

Chcete hry trochu okořenit a posunout herní zážitek na vyšší úroveň? Poskytněte hráčům dodatečné herní vybavení, které budou využívat ve hře. Může se jednat o různé dokumenty, krabičky, artefakty, technické vybavení atp. I v tomto případě lze hru zorganizovat bezobslužně, ale už se spíše počítá se zapojením obsluhy pro odbavování týmů nebo s malým zázemím. Ideální pokud vlastníte restauraci, prodejnu, hernu nebo provozujete únikové hry.

Pub-tour / Gastro-tour

Česká republika je zemí milovníků chmelového nápoje a zemí mikropivovarů. Zapojením externích podniků můžete pomocí naší aplikace vytvořit netradičního gastro-průvodce. Kombinace kvízových otázek a treasure-huntu může být zajímavou soutěžní aktivitou do každého města. Aplikace nemusí obsahovat kvízové/vědomostní otázky, ale pouze úkolové (tzv. párty úkoly).

Průvodce hrou / Výletovník

Náš systém, ač původně vytvoření pro realizaci venkovních her, lze využít i pro účely provádění nebo komentovaných tras netradičním způsobem, který ocení hlavně rodiny s dětmi. Kdo řekl, že výlet se musí absolvovat pěšky, do aplikace lze nahrát i delší trasy, které mohou absolvovat rodiny třeba na kole! Nebo hledáte způsob, jak ukázat město např. v noci?

Jenom pro vás...

White-labeling

Aplikace bude obsahovat vaše logo, vaše barvy, váš příběh, váš scénář. Náš brand se v aplikaci neobjeví. Vaše aplikace není v žádném našem katalogu - vše máte ve svých rukách a pod kontrolou.

Kódujeme do aplikace

Žádné stahování ze serveru, váš herní scénář je přímo nakódovaný v Android aplikaci, což omezuje chybovost a neočekávané chování aplikace.


Svoboda tvorby

Dáme vám doporučení, ale nebudeme vás omezovat v příběhu, délce hry, délce trasy nebo počtu úkolů a kroků. Je jen a pouze na vás jaký příběh nabídnete svým klientům.

Vlastní distribuce

Prodejní kanály budete mít pod kontrolou. Můžete využívat vlastní síť, nebo zapojit i externí distributory. Aplikace je ve formátu, který akceptují všechny hlavní distribuční a slevové portály.


Svoboda cenotvorby

Jsme si vědomi, že se dobrá venkovní hra je komerční produkt, jehož vytvoření stojí spousty času a úsilí. Aplikace je na to připravená. Cenu hry určujete jen a pouze vy s ohledem na vaši produktovou strategii. Hru lze samozřejmě hrát i zdarma.

Konzultace

Rádi vám budeme k dispozici před, během i po. Ráďi vám pomůžeme s příběhem, dáme k dispozici naše zkušenosti i nápady.

Náklady na realizaci VŽDY přizpůsobíme vašemu rozpočtu!

Spolupráce je tak snadná!

Zodpovíme veškeré dotazy, vše musí být naprosto jasné. Rádi si vyposlechneme vaše nápady, poskytneme náš pohled na věc na základě zkušeností s (nejen) venkovními hrami.

V našem online editoru vytvoříte svou hru. Naši programátoři jej překlopí do herní aplikace. Jak dlouho budete herní scénář tvořit je jen a pouze na vás. Pro tvorbu scénáře není zapotřebí žádného programování!

Připravíme smlouvu s časovým harmonogramem doručení aplikace. Vytvořit aplikaci z herního scénáře trvá zhruba tak 14 dní - záleží na komplexnosti a na aktuálním vytížení našeho týmu.

Vše pořádně otestujeme, vyladíme a několikrát zahrajeme přímo v terénu. Vypustíme první týmy a poté můžete nasadit do komerčního provozu.

Tolik výhod jednoho produktu!

 • Velmi krátký čas od nápadu po komerční nasazení (řádově se jedná o týdny).
 • Vlastní produkt, vlastní brand v aplikaci, podpora vlastního byznysu.
 • Distanční scénáře - hry se nemusí konat v místě provozovny, ale třeba na zámku poblíž.
 • Venkovní hry mohou příběhově skvěle doplnit vaše stávající hry - začátek venku, cíl uvnitř (nebo naopak).
 • Do tvorby lze více tvůrců (školy, příměstské tábory, grafiky, ... ).
 • Minimální nebo nulové náklady na obsluhu (game-mastery, průvodce).
 • Vlastní aplikace bez nutnosti znalosti programování.
 • Cenu realizace VŽDY přizpůsobíme vašemu rozpočtu.
 • Absolutní svoboda v tvorbě nebo pojetí hry (klasická venkovka, pub-kvíz, gastro-tour, průvodce města, ...).
 • Široké spektrum cílové skupiny - děti, rodiny, zkušení šifraři, cyklisté.
 • Neomezený počet her/příběhů na lokalitu - záleží jen na vaší kreativitě.
 • Svoboda cenotvorby (od "zdarma" až po standardní tržní cenu).
 • Naprostá kontrola distribučních kanálů, velmi snadná distribuce skrze aktivační kódy.
 • Prostor pro zapojení partnerů (vstupy, restaurace, sponzoři, atp.).
 • By-produkt - vytvoření zákaznické populace pro další komunitní/prodejní/marketingové účely.
 • Programování na míru - např. generování slevových kódů po dohrání hry.

Kontakt